KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 2937468
nr 293 7468
Akvarell
sign. ii Tillskriven Ivan Ivarson 22x28
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 5 januari 2004
kl 12:00:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)